אודותינו

למעלה מ 30 שנות ניסיון בעולם הביטוח אלפי לקוחות מרוצים

אז מה הסיפור שלנו בעצם?

הכל התחיל לפני כשלושה עשורים אי שם בתחילת שנות התשעים, בתקופה בה החליט אודי דגן להקים את סוכנות הביטוח שלו (אודי דגן סוכנות לביטוח (2000) בע"מ.

לאורך השנים שירות דגן עשרות אלפי לקוחות מרוצים שזכו לליווי אישי ומקצועי החל משלב ההתלבטות הראשונית, דרך שלב הרכישה ועד לשלב קבלת הפיצויים המקסימליים במקרי ביטוח שונים.

אודי דגן הינה הסוכנות הוותיקה והמנוסה ובעצם המייסדת של מותגים טכנולוגים מהפכנים בעולם הביטוח – כדוגמאת פלטפורמת טאץ' המאפשרת לרכוש כיום פוליסת ביטוח בהתאמה אישית, באופן דיגיטלי ונח.

 

 

ניסיון של 30 שנה לא הולך ברגל

מאחורי סוכנות הביטוח אודי דגן, עומדים מומחי ביטוח מהשורה הראשונה ובראשם אודי דגן כמובן. הודות לניסיון העצום לוותק הרב של אנשי המקצוע הפועלים בחברה, באפשרותנו לספק ללקוחותינו את ההצעות המשתלמות ביותר ובתנאים הנוחים ביותר.

בשונה לחברות ביטוח שונות, שישמחו להציע לכם מבחר מצומצם של פוליסות, באודי דגן, תקבלו מגוון הצעות משלל חברות במקביל. חשוב להבין כי גם לפוליסות דומות לכאורה, עשויים להיות תנאים שונים לחלוטין, שכן לחברות הביטוח יש חופש רב בקביעת תנאי הפוליה. רק כאשר מקבלים מגוון הצעות ממספר חברות שונות ורק כאשר בוחנים באופן יסודי את האותיות הקטנות ביותר לכל פוליסה, ניתן לראות את התמונה השלמה ולבצע בחירה מושכלת ונבונה.

 
סוכנות אודי דגן כאן עבורכם
אם חלילה קורה משהו נדאג לכם מרגע הפניה ועד לרגע שהטיפול נסגר. נציגי השירות שלנו מעניקים שירות מול חברות הביטוח, במטרה למקסם את הזכאות שלכם. עם אודי דגן אתם יודעים שיש על מי לסמוך. לאורך כל הדרך אנחנו כן בשבילכם, במרחק קליק אחד בלבד.
לקבלת הצעה

אילו ביטוחים ניתן לרכוש באמצעות סוכנות אודי דגן ?

בסוכנות אודי דגן תוכלו לרכוש מגוון רחב של פוליסות, החל מביטוחים אלמנטריים כמו ביטוח אופנוע, ביטוח רכב, דירה ונסיעות לחו"ל וכלה בפוליסות מיוחדות כמו ביטוח ימי, ביטוח קבלים, ביטוח קורקינטים חשמליים וביטוח חיות מחמד.

 
סוכנות אודי דגן כאן עבורכם
לקבלת הצעה

מתי שלא יהיה, לא צרה שלא תבוא

בסוכנות הביטוח אודי דגן תוכלו לקבל הצעת מחיר, להתעניין בנוגע להרחבות לפוליסה קיימת ולבקש עזרה בכל תביעה במידת הצורך, מחלקת התביעות של החברה תפעל בצורה ישירה מול חברות הביטוח ותוודא כי אתם מקבלים את המענה הנדרש.

בכל שלב לאורך הדרך, המומחים שלנו יישמחו ליצור איתכם קשר בהתאם לצורך ולסייע לכם באופן אישי. באפשרותנו לספק מענה מקצועי גם בנסיבות לא שגרתיות ולהתמודד בהצלחה עם מקרים מורכבים במיוחד.

מאז שנות ה-90 ועד היום, דבר אחד עומד לנגד עיננו והוא טובת הלקוח ושום דבר מעבר לכך!

 

הצוות שלנו

אודי דגן
מנכ"ל

שלומית לוי דגן
משנה למנכ"ל

אלון סנדיק
מנהל פרוייקטים

רונית טרי
מנהלת מחלקת אופנועים

דליה דהן
מנהלת מחלקת תביעות

שיר נגאוקר
מנהלת סניף ירוחם

נטע לי שני
מנהלת מחלקת שירות לקוחות

גקי מושקטל
מנהל מחלקת ביטוח חיים