ביטוח אופנוע

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים
לא משנה על איזה אופנוע אתם רוכבים, אתם מחויבים לרכוש פוליסת ביטוח אופנוע. אם כי, מן הסתם, הביטוח שמתאים לבעל אופנוע כבד, כלל לא רלוונטי לרוכב קטנוע. רוצים ליהנות מהפוליסה המושלמת לצרכי הביטוח שלכם ולהימנע מהוצאות מיותרות?, הגעתם למקום הנכון!. המומחים של Touch מובילים את תחום הביטוח לכלי רכב דו-גלגלי כבר שלושה עשורים וישמחו להרכיב עבורכם את הפוליסה המותאמת ביותר לצרכים שלכם.
 

שישה דברים שחייבים לדעת בנוגע לביטוח אופנוע לפני שיוצאים לדרך:

. רכיבה על אופנוע ללא ביטוח היא לא רק פזיזה, מסוכנת ולא אחראית. חמור מכך, רכיבה ללא ביטוח היא גם עבירה פלילית שעשויה לגרום לכם לרכוב כל הדרך למאסר.

  1. אין ביטוח? – אין כיסוי!.
    בנושא הזה אין מקום לטעויות: רוכב אופנוע שנפגע בתאונת דרכים בזמן שרכב ללא ביטוח, יצטרך לשלם מכיסו את כל ההוצאות הרפואיות, שעשויות להגיע בקלות לעשרות ואף מאות אלפי שקלים.
  2. ביטוח מקיף לא באמת מקיף את כל הסיכונים. ביטוח מקיף הוא הביטוח המומלץ עבור רוכבים שלא רוצים לקחת סיכונים. אך גם את הביטוח המקיף ניתן לשדרג באמצעות הרחבות שונות, כמו: כיסוי הוצאות במקרה שתזדקקו לשירותי גרר.
  3. מה משפיע על מה? העלות של ביטוח החובה משתנה בהתאם לגיל הרוכב, העבר הבטוחי שלו וותק הרכיבה. עלות הביטוח המקיף לעומת זאת, מושפעת בעיקר משווי האופנוע.
  4. מדוע לשלם יותר אם אפשר לשלם פחות? קיימות דרכים שונות להוזיל את עלויות הביטוח. כמו: הגדלת ההשתתפות העצמית, ביטוח של רוכב אחד בלבד ועוד.

חשוב להכיר את הדרכים השונות לפני רכישת הפוליסה, וזאת כדי לא לשלם מדי שנה, סכומים בלתי מבוטלים.

  1. ביטוח צד ג' מגן עליכם מפני תביעות, גם קטנוע ששוויו לא עולה על 3,000 שקלים יכול לגרום נזק של עשרות ואף מאות אלפי שקלים לרכבים אחרים. חשוב לזכור זאת לפני שמוותרים מראש על ביטוח צד ג' לאופנועים.
 
תנאי פוליסות וכתבי שירות - ביטוח לאופנועים

ביטוחים נוספים

ביטוח רכב
ביטוח רכב
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח עסק
ביטוח עסק
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח דירה
ביטוח דירה
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו"ל
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח אופניים וקורקינטים
ביטוח אופניים וקורקינטים
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח First Opinion
ביטוח First Opinion
להצעה ורכישה מיידית
סוכנות אודי דגן כאן עבורכם
אם חלילה קורה משהו נדאג לכם מרגע הפניה ועד לרגע שהטיפול נסגר. נציגי השירות שלנו מעניקים שירות מול חברות הביטוח, במטרה למקסם את הזכאות שלכם. עם אודי דגן אתם יודעים שיש על מי לסמוך. לאורך כל הדרך אנחנו כן בשבילכם, במרחק קליק אחד בלבד.
לקבלת הצעה

כתבות שיכולות לעניין אותך

רפואה אלטרנטיבית כבר מזמן נחשבת למקובלת גם אצל אנשי המקצוע הקונבנציונליים, כך שהנעזרים בטיפולי רפואה משלימה באים למטפלים האלטרנטיביים בידיעה ברורה שמדובר בטיפול רפואי לכל דבר. מבחינתם ומבחינת המדינה והחוק, למרות השוני בגישות הרי שעדיין הם נחשבים למטופלים והמטפלים חייבים בהכשרה מקצועית והסמכה לטיפול. ההבדלים בין סוגי הטיפול ובין מסלולי ההכשרה מתבטאים גם בפוליסות ביטוח אחריות מקצועית שהם מחויבים בו. להלן מידע מועיל לכל מי שרוצה לדעת יותר על ביטוח אחריות מקצועית למטפלים אלטרנטיביים כמוהו.
במציאות מאתגרת ורצופת סיכונים - רכישת פוליסת ביטוח בריאות עשויה לאפשר לכם ולבני משפחתכם להיות מוכנים מול כל תרחיש
ספורט נחשב בדרך כלל לבריא וכל אימון גופני מחייב עבודה אינטנסיבית על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. ברור למה חלק טבעי והגיוני מהאימון הוא כאבי שרירים תפוסים ומתיחות, אולם כאשר מדובר בפציעת ספורט אמיתית זה כבר חריג שעלול לקרות בגלל סיבות שונות: רשלנות המתאמן עצמו, המאמן או בעיה בגלל ליקויים במתקן לא מתאים או לא תקין. למרות שכל מכון כושר חייב בביטוח אחריות מקצועית וביטוח צד ג' בגלל תאונות שונות, רצוי שמאמני כושר ומדריכי כושר שעובדים באופן פרטי ידאגו לעצמם. זה המקום להמליץ לכם לבדוק גם את הכיסוי הביטוחי שלכם במסגרת חוזה ההעסקה שלכם עם מכון הכושר, העמותה או הגוף שמעסיק אתכם כעצמאים או שכירים.
הטוב ביותר, לחבר הכי טוב