ביטוח אופנוע

הרכיבו פוליסה בכמה צעדים פשוטים ואתם מבוטחים
לא משנה על איזה אופנוע אתם רוכבים, אתם מחויבים לרכוש פוליסת ביטוח אופנוע. אם כי, מן הסתם, הביטוח שמתאים לבעל אופנוע כבד, כלל לא רלוונטי לרוכב קטנוע. רוצים ליהנות מהפוליסה המושלמת לצרכי הביטוח שלכם ולהימנע מהוצאות מיותרות?, הגעתם למקום הנכון!. המומחים של Touch מובילים את תחום הביטוח לכלי רכב דו-גלגלי כבר שלושה עשורים וישמחו להרכיב עבורכם את הפוליסה המותאמת ביותר לצרכים שלכם.
 

שישה דברים שחייבים לדעת בנוגע לביטוח אופנוע לפני שיוצאים לדרך:

. רכיבה על אופנוע ללא ביטוח היא לא רק פזיזה, מסוכנת ולא אחראית. חמור מכך, רכיבה ללא ביטוח היא גם עבירה פלילית שעשויה לגרום לכם לרכוב כל הדרך למאסר.

  1. אין ביטוח? – אין כיסוי!.
    בנושא הזה אין מקום לטעויות: רוכב אופנוע שנפגע בתאונת דרכים בזמן שרכב ללא ביטוח, יצטרך לשלם מכיסו את כל ההוצאות הרפואיות, שעשויות להגיע בקלות לעשרות ואף מאות אלפי שקלים.
  2. ביטוח מקיף לא באמת מקיף את כל הסיכונים. ביטוח מקיף הוא הביטוח המומלץ עבור רוכבים שלא רוצים לקחת סיכונים. אך גם את הביטוח המקיף ניתן לשדרג באמצעות הרחבות שונות, כמו: כיסוי הוצאות במקרה שתזדקקו לשירותי גרר.
  3. מה משפיע על מה? העלות של ביטוח החובה משתנה בהתאם לגיל הרוכב, העבר הבטוחי שלו וותק הרכיבה. עלות הביטוח המקיף לעומת זאת, מושפעת בעיקר משווי האופנוע.
  4. מדוע לשלם יותר אם אפשר לשלם פחות? קיימות דרכים שונות להוזיל את עלויות הביטוח. כמו: הגדלת ההשתתפות העצמית, ביטוח של רוכב אחד בלבד ועוד.

חשוב להכיר את הדרכים השונות לפני רכישת הפוליסה, וזאת כדי לא לשלם מדי שנה, סכומים בלתי מבוטלים.

  1. ביטוח צד ג' מגן עליכם מפני תביעות, גם קטנוע ששוויו לא עולה על 3,000 שקלים יכול לגרום נזק של עשרות ואף מאות אלפי שקלים לרכבים אחרים. חשוב לזכור זאת לפני שמוותרים מראש על ביטוח צד ג' לאופנועים.
 
תנאי פוליסות וכתבי שירות - ביטוח לאופנועים

ביטוחים נוספים

ביטוח רכב
ביטוח רכב
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח עסק
ביטוח עסק
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח דירה
ביטוח דירה
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו"ל
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח אופניים וקורקינטים
ביטוח אופניים וקורקינטים
להצעה ורכישה מיידית
ביטוח First Opinion
ביטוח First Opinion
להצעה ורכישה מיידית
סוכנות אודי דגן כאן עבורכם
אם חלילה קורה משהו נדאג לכם מרגע הפניה ועד לרגע שהטיפול נסגר. נציגי השירות שלנו מעניקים שירות מול חברות הביטוח, במטרה למקסם את הזכאות שלכם. עם אודי דגן אתם יודעים שיש על מי לסמוך. לאורך כל הדרך אנחנו כן בשבילכם, במרחק קליק אחד בלבד.
לקבלת הצעה

כתבות שיכולות לעניין אותך

ביטוח משרד
ישראל ידועה כאומת יזמות ולפי נתונים רשמיים נפתחים בכל שנה אלפי עסקים ועוד אלפי עצמאים מצטרפים לשוק התעסוקה בתחומים רבים ומגוונים. השגשוג מתבטא גם בענף השכרת משרדים ופתיחת עסקים באזורי מסחר שונים. העסקים שונים זה מזה אולם מה שמשותף לכולם הוא שהם חייבים להבטיח את עצמם מפני הפסדים ואובדן הכנסה הנגרמים מנזקים לעסק ולמשרד. חשוב לדעת שלא לוקחים סיכון ולכן ביטוח משרדים עושים מיד כשיודעים שעומדים לשכור משרד חדש או לקנות אותו. כמו שלא נכנסים לרכב בלי ביטוח כך גם לא מתחילים לעבוד במשרד לפני שמבטחים אותו. עם חתימת החוזה יש לפנות לחברת הביטוח כדי לבטח את המשרד מהרגע הראשון.
במציאות מאתגרת ורצופת סיכונים - רכישת פוליסת ביטוח בריאות עשויה לאפשר לכם ולבני משפחתכם להיות מוכנים מול כל תרחיש
הגעתם להחלטה לרכוש דירה בישראל? אלו כמובן בשורות מרגשות, אולם בטרם אתם ממהרים לחגוג, חשוב לדעת כי תחויבו ברכישת ביטוח משכנתא כתנאי לקבלת המימון הדרוש מהבנק המלווה. טאץ' ביטוח דיגיטלי עם מדריך מיוחד אודות ביטוח משכנתא למען העתיד שלכם
ביטוח עבודות קבלניות
על רקע המציאות עתירת הסיכונים שהינה חלק בלתי נפרד מענף הבנייה, זה הזמן להכיר מקרוב את הפוליסה שעתידה להגן עליכם בשעת צרה