מחשבים מסלול טיפולי מחדש -First Opinion

מוקד שירות רפואי-ביטוחי של אנשי רפואה וביטוח לקבלת ייעוץ והכוונה מותאמים אישית להתנהלות וטיפול במקרים רפואיים

אז מהFirst Opinion כולל?

פירסט אופיניון  תלווה, תתפעל, תייעץ ותהיה אתכם יד ביד בכל פרוצדורה רפואית.

מתוך 50 אלף זכויות רפואיות אנו בעצם נטפל במשפחה יד ביד ונהיה אתכם לכל אורך הפרוצדורה.

אתם לא עושים כלום רק פותחים קריאה ואנחנו אתכם. במסגרת רכישת המנוי אתם הופכים להיות מלווים בכל הפרוצדורות הרפואיות שלכם בצורה מלאה ללא פרוטקציות וללא טובות, בנוסף, תזכו לכיסוי לשירותי ייעוץ רפואי, בדיקות אבחנתיות ובדיקות הריון, המציע סל רחב של שירותים רפואיים שלא בעת אשפוז. כיסוי להתפתחות הילד, בדיקות הריון, רופא עד הבית, מרפאות כאב ועוד ועוד. תהיו בטוחים שבאירוע רופאי מורכב אנחנו נהיה אתכם ולצדכם יד ביד עם הרפרנטים הכי מקצועיים

 

איך אפשר בלי פירסט אופיניון?

מכירים את זה שאתם שואלים את עצמכם וואלה, איך הסתדרנו בלי זה בעבר? למשל, בלי המכונית או בלי הטלפון הנייד? שלא לדבר על עולם ללא וויז שמשמש אותנו להגיע הכי מהר ומדויק. מדמיינים עולם כזה? רואים בדמיונכם סיוט, נכון?

אז עכשיו תחשבו על היום-יום שלכם, כשאתם צריכים עזרה וטיפול ברמה האישית.

בירוקרטיה, עומס, המתנה ארוכה לתורים, בדיקות ומה לא.

עכשיו דמיינו שבמרחק הקלקה תדעו בדיוק מה מגיע לכם, ממי, איך לקבל את מה שמגיע לכם ואיך לנווט בתוך מערכות הבריאות בצורה היעילה ביותר.

מדמיינים? מצוין, אתם מדמיינים את First Opinion המדריך שלכם בעולם הבריאות. כי המציאות מוכיחה, דווקא מה שאתם לא יודעים יכול לעלות לכם בבריאות.

 
סוכנות אודי דגן כאן עבורכם
אם חלילה קורה משהו נדאג לכם מרגע הפניה ועד לרגע שהטיפול נסגר. נציגי השירות שלנו מעניקים שירות מול חברות הביטוח, במטרה למקסם את הזכאות שלכם. עם אודי דגן אתם יודעים שיש על מי לסמוך. לאורך כל הדרך אנחנו כן בשבילכם, במרחק קליק אחד בלבד.
לקבלת הצעה

הרבה מעבר ליעוץ והכוונה בביטוחי בריאות

כשזה מגיע לבריאות שלכם, אל תתפשרו על פחות, פירט אופיניון כולל:

 

 • ליווי אישי של רופאים ומומחים
 • ליווי אישי של סוכני ביטוח
 • שימוש בטכנולוגיות AI שאומנה על מקרים דומים
 • יצירת מפת דרכים אישית ומפורטת לבניית רשימת בדיקות ואבחונים שכלולים בביטוחים שלך ומגיעים לך
 • זירוז וקידום תורים
 • ליווי אישי למימוש זכויות מלא מול ביטוח לאומי
 • ניהול ארוע רפואי מורכב
 • רופא עד הבית
 • שירות רופאים מומחים
 • טיפול בפרוצדורות רפואיות מול קופות החולים
 • מרפאות כאב, הדמיות התפתחות הילד

ועוד

 
סוכנות אודי דגן כאן עבורכם
אם חלילה קורה משהו נדאג לכם מרגע הפניה ועד לרגע שהטיפול נסגר. נציגי השירות שלנו מעניקים שירות מול חברות הביטוח, במטרה למקסם את הזכאות שלכם. עם אודי דגן אתם יודעים שיש על מי לסמוך. לאורך כל הדרך אנחנו כן בשבילכם, במרחק קליק אחד בלבד.
לקבלת הצעה

כתבות שיכולות לעניין אותך

ספורט נחשב בדרך כלל לבריא וכל אימון גופני מחייב עבודה אינטנסיבית על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. ברור למה חלק טבעי והגיוני מהאימון הוא כאבי שרירים תפוסים ומתיחות, אולם כאשר מדובר בפציעת ספורט אמיתית זה כבר חריג שעלול לקרות בגלל סיבות שונות: רשלנות המתאמן עצמו, המאמן או בעיה בגלל ליקויים במתקן לא מתאים או לא תקין. למרות שכל מכון כושר חייב בביטוח אחריות מקצועית וביטוח צד ג' בגלל תאונות שונות, רצוי שמאמני כושר ומדריכי כושר שעובדים באופן פרטי ידאגו לעצמם. זה המקום להמליץ לכם לבדוק גם את הכיסוי הביטוחי שלכם במסגרת חוזה ההעסקה שלכם עם מכון הכושר, העמותה או הגוף שמעסיק אתכם כעצמאים או שכירים.
במציאות מאתגרת ורצופת סיכונים - רכישת פוליסת ביטוח בריאות עשויה לאפשר לכם ולבני משפחתכם להיות מוכנים מול כל תרחיש
ביטוח חבות מעבידים – המדריך למעסיקי עובדים
ישראל ידועה כאומת יזמות ולפי נתונים רשמיים נפתחים בכל שנה אלפי עסקים ועוד אלפי עצמאים מצטרפים לשוק התעסוקה בתחומים רבים ומגוונים. השגשוג מתבטא גם בענף השכרת משרדים ופתיחת עסקים באזורי מסחר שונים. העסקים שונים זה מזה אולם מה שמשותף לכולם הוא שהם חייבים להבטיח את עצמם מפני הפסדים ואובדן הכנסה הנגרמים מנזקים לעסק ולמשרד. חשוב לדעת שלא לוקחים סיכון ולכן ביטוח משרדים עושים מיד כשיודעים שעומדים לשכור משרד חדש או לקנות אותו. כמו שלא נכנסים לרכב בלי ביטוח כך גם לא מתחילים לעבוד במשרד לפני שמבטחים אותו. עם חתימת החוזה יש לפנות לחברת הביטוח כדי לבטח את המשרד מהרגע הראשון.
לכל אחד מאיתנו יש צרכים שונים, אנו חווים את העולם ואת חיינו באופן שהכי מתאים עבורנו.